mecenat04.jpg

Корпоративна відповідальність

Корпоративна  відповідальність «Компанії Ензим» - це вагома складова системи цінностей, що вказує на готовність підприємства брати відповідальність перед суспільством, розуміти її, та якісно відповідати на усі виклики  часу, в якому воно функціонує. Така відповідальність впливає на діяльність компанії та формує її відповідний позитивний імідж в Україні та у Європі.

 

Найвища якість та безпечність продуктів і послуг - головний пріоритет компанії. Це також відповідальність перед споживачами та партнерами в бізнесі. Компанія виготовляє продукт у відповідності до сертифікованої системи управління безпечністю харчових продуктів згідно з міжнародним стандартом ІSO 22000.

 

«Компанія Ензим» інвестує в розвиток свого персоналу, створюючи можливості для самореалізаціі і розвитку співробітників та надає відповідні соціальні гарантії.

 

Турбота про навколишнє середовище є важливим аспектом діяльності компанії, та полягає у сучасних підходах до ресурсо- та енергозберігаючих технологій, залученні екологічно чистої та безпечної сировини на усіх ділянках бізнесу компанії.

 

Компанія активно займається меценатською діяльністю: надає благодійну допомогу дитячим будинкам, школам-інтернатам, залучає кошти в спонсорські програми, які важливі для розвитку суспільства. У планах компанії – допомагати відновлювати та підтримувати унікальні пам’ятки української архітектури та побуту.

 

Така  діяльність визначає «Компанію Ензим» як провідне, соціально відповідальне підприємство європейського рівня, яке сприяє формуванню позитивного іміджу України.